Fotosešit od německé firmy Saal Digital byl již třetím produktem, který jsem vyzkoušela. Zároveň jsem si nechala udělat i dvě fotografie, zkušebně, abych viděla, jak to vypadá s obyčejnýma fotkama. Z obojího jsem naprosto nadšená.
Komunikace s firmou Saal Digital byla naprosto bezproblémová, zaměstnanci jsou velice vstřícní, hodně pro-zákaznicky laděni. To považuji za jednu z obrovských plus, protože z komunikace se dá předpokládat, že když by byl náhodou nějaký problém, tak to budou chtít konstruktivně řešit. Je vidět, že firmě jde o zákazníka na prvním místě. Tím to ovšem nekončí, protože tak kvalitní - jako jsou zaměstnanci - jsou i jejich produkty.
Ovládání softwaru pro mě již není problém, vše celkem intuitivní. Objednala jsem si fotosešit o velikosti 20x20 centimetrů s kroužkovou vazbou. Sešit přišel, jako vždy, velmi rychle. Firma dodá produkt nesrovnatelně rychleji než když bych ho objednávala v ČR.  
Při prvním pohledu na foto sešit jsem byla naprosto nadšená a věděla, že super bude i každá jednotlivá fotka uvnitř. Obal je chráněn průhlednou deskou. Jedná se o velmi kvalitní produkt. Listy jsou pevné, tisk je velmi kvalitní a podání barev na špičkové úrovni. 
Další moje nadšení vzbudily dvě černobílé fotky. Nechala jsem natisknout velikost 15x21 cm a kvalita i cena mě uchvátily, že kdyby se neplatilo poštovné, tak bych tiskla jedině a pouze zde. Škoda, že není nějaká pobočka i v Praze s možností osobního odběru.
Když to shrnu kolem a kolem, tak foto sešitem a všemi ostatními foto produkty od Saal Digital jsem naprosto nadšena. Již jsem měla v ruce fotoknihu, fotosešit, fotoobraz a tištěné fotky. Mohu naprosto doporučit.

Podívejte na další focení

Back to Top