Jsem Eva, Váš rodinný fotograf ...
Fotografování je mou vášní a náplní mého života. Je to něco, co mě činí opravdu šťastnou a dává mému životu smysl. Moc ráda díky němu poznávám nové lidi a největší odměnou je vidět jejich spokojenost a to, že se opakovaně vrací. 
K fotografování jsem se dostala díky svému zlatému retrívrovi, fence Brony. Bylo to tak krásné štěně, že jsem ji fotila každý den. Koupě štěněte odstartovala sled událostí od → chci lepší fotky → přes co je to clona → po dávám výpověď a budu jen fotit. Samozřejmě v mezičase uběhlo tolik dní učení, tolik pracovních víkendů a tolik probdělých nocí, že se to nedá dopočítat.
Ve fotografování se stále snažím učit nové věci. Spousta práce je za mnou, ale ještě větší kus práce mě čeká. Nechci, aby to vyznělo jako klišé, ale vždy se snažím udělat to nejlépe, jak jen v dané chvíli dokážu. Prvořadé je pro mne to, aby byli klienti spokojeni a všechno ostatní je až daleko za tím. 
Zaměřuji se především na rodinnou fotografii, portrétování dětí, těhotenské foto. Také mě baví reportáže a občas si zafotím i na nějaké svatbě
Pro mnoho rodin jsem se stala již doslova rodinným fotografem, jsou to moji klienti a přátelé v jedné osobě. Velice ráda zapojuji do focení i zvířátka, protože sama jsem milovník zvířat, přírody a jsem vegetarián. 
Jsem moc ráda, že jste se zastavili u mě na webu a pokud se zde porozhlédnete, budu ještě raději. Jestliže se rozhodnete rezervovat si focení nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a napište mi.

Podívejte na další focení

Back to Top