Vánoční dárek pro ženy v podobě dárkového poukazu na focení může být skvělým tipem, co pořídit své milé pod stromeček. Proč?
Nedávno mi volala klientka, které jsem akorát poslala fotky k odsouhlasení. Plakala dojetím. Říkala, jak je šťastná, že má konečně fotky s svou dcerou. Potom říkala, že jak ona tak všechny maminky v okolí, které zná, řeší stejný problém - nikdy nejsou na fotkách. Většinou fotí mobilem a to buď své děti nebo své děti s manželem. A ony tam nikdy nejsou, a pokud ano, tak to za moc nestojí tím mobilem.
Proto si myslím, že dárkový poukaz na focení je jedním z nejlepších dárků pro ženy. Darujete totiž vzpomínky. Darujete něco, co postupem času zvyšuje svou hodnotu a navíc potěšíte tím nejen ženu, ale i široké příbuzenstvo.
Poukaz má platnost do konce září 2018 a lze jej využít na exteriérové focení rodiny nebo pouze dětí případně jiné portrétní focení. Fotit můžu po celé ČR, velmi ráda za Vámi dojedu. 
Cena poukazu je 2.000 Kč / 12 fotek ve velkém rozlišení v elektronické formě na dvd, bez tisku. Pokud chcete darovat více fotek, za každou další započítávám +150 Kč. V ceně je i doprava na místo focení v Praze (a vybraných lokalitách mimo Prahu). 
Poukaz lze vystavit i na ateliérové focení (Praha 11 - Opatov) za 2.300 / 15 fotek.
Submit
Děkuji Vám. Odpovím Vám hned, jak budu u počítače.
Pokud máte zájem o dárkový poukaz k Vánocům, napište mi včas.
© Eva Stawarczyková | Evines Foto | www.evines.cz

Podívejte na další focení

Back to Top