Ceník platný od 26.09.2017
2.000 Kč  |  EXTERIÉROVÉ FOCENÍ DĚTÍ A RODIN
V ceně focení je zahrnuto 12 ks retušovaných fotografií na potištěném dvd + 1 ks záložního dvd bez potisku pro případ ztráty originálu. Focení trvá cca hodinku až hodinku a půl dle typu a náročnosti focení, může se ovšem i značně protáhnout podle situace. 
Nejpozději do tří dnů po focení obdržíte galerii s fotografiemi k výběru. Jedná se o náhledové fotky. Sami si vyberete, které fotky budu zpracovávat, ty potom dostanete na DVD. Neretušované fotky nedávám.
V ceně focení není zahrnuto vstupné do placených prostor ani tisk. Jestliže je focení realizované mimo Prahu, připočítávám dopravu (fixně).
2.300 Kč  |  ATELIÉROVÉ FOCENÍ DĚTÍ A RODIN
V ceně focení je zahrnuto 15 ks retušovaných fotografií na potištěném dvd + 1 ks záložního dvd bez potisku pro případ ztráty originálu. Focení trvá 45 minut a je důležité, aby jste přišli na focení včas. Tisk fotek není v ceně zahrnut.
3.000 Kč  |  Významné rodinné události
♦   Narozeninové a jiné oslavy
♦   Rodinné večeře a setkání
♦   Osobní fotograf na plese
♦   Křtiny, První přijímání, aj.
Průřez a dokumentace významné události. Reportážní fotografie, obdržíte cca 50 - 100 fotografií na DVD reportážního charakteru. Jestliže počet hostů na akci přesahuje 40 osob, nelze tento balíček použít. V takovém případě se bude počítat cena a počet fotek jako u svatebního focení. Více informací Vám poskytnu e-mailem.
3.000 Kč  |  Focení u vás doma
Lifestylové domácí focení
♦   Reportáž běžného dne 
♦   Newborn domácí focení  
Budu vyprávět příběhy Vašich dnů. Fotky přirozené, budeme se soustředit na to, jak Váš den ve skutečnosti vypadá. Smyslem tohoto focení je vyvolat ve Vás i za mnoho let vzpomínky na to, jak jste žili. Až si budou Vaše děti tyto fotografie prohlížet v dospělosti, vybaví se jim příjemné vzpomínky z dětství a určitě proběhne i nějaká ta melancholická chvilka.  
Za tuto cenu obdržíte 20 upravených a fotografem vybraných fotek na DVD.
6.000 Kč  |  První den doma, mimi
Jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, když si tatínek jede pro svou ženu a svůj uzlíček štěstí. Nabízím zvěčnění těchto neopakovatelných chvil v životě. Sejdu se s tatínkem a budu ho doprovázet na cestě do porodnice, dále pak na cestě celé rodiny domů, kde pořídíme další záběry. 
100 upravených a fotografem vybraných fotek na DVD + vysoce kvalitní fotokniha s výběrem fotek dle mého uvážení (nebude obsahovat všechny fotky dodané na dvd, ale pouze top výběr) - měkká vazba, formát 19x19 cm, 36 stran.
13.000 Kč  |  Svatební focení
Fotografování celého svatebního dne se řeší individuálně. Pokud máte zájem, rozhodně si projděte mnou nafocené svatby a pokud chcete podobné fotografie, kontaktujte mne. Cena za focení svatby zahrnuje dopravu v rámci Čech (příplatek za Moravu, Slezko + 500 Kč), ale nezahrnuje tisk fotek. Takto se jedná o cenu konečnou, nejsou v ní skryté žádné další poplatky.
Nutná osobní schůzka se značným předstihem.
Všechna tato focení jsou určena pro osobní použití a nesmí být použita k marketingovým ani firemním účelům. V případě, že máte zájem o firemní focení, výhradní licenci k použití fotek, pak mne kontaktujte.

K dispozici jsou i dárkové poukazy.

Back to Top